Menu główne
PLASTUSIOWO
RAMÓWKA
NASZE GRUPY
AKTUALNOŚCI
ZAINTERESOWANIA
GALERIA
ABSOLWENCI
PSYCHOLOGIA
GRY I ZABAWY
KONKURSY
Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA
______________________
NAPISZ DO NAS
CIEKAWE STRONY
SZUKAJ
POCZTA
Logowanie

Zapomniałeś hasła?
Statystyka
Użytkownicy: 622
Nowości: 184
Odnośniki: 23
odwiedzających: 756952
TERNIEJ SPORTOWY Drukuj E-mail

 

5 marca 2007 w naszym przedszkolu odbył się międzygrupowy turniej sportowy zorganizowany przez panie: Anię, Paulinkę i Basię. W turnieju wzięły udział dzieci z grup „O” – „Motylki” i „Słoneczka”. Celem turnieju było: rozwijanie sprawności ruchowej, umiejętności współdziałania w zespole i współzawodnictwo w myśl hasła: „Ważna jest zasada, chociaż przegrasz to ćwicz nadal”. Przedszkolaki nie biorące udziału w zawodach kibicowały swoim kolegom i koleżankom. Brawami i okrzykami oraz kolorowymi transparentami z napisem „Słoneczka wygrywają, bo sport kochają”, „Motylki wygrywają, bo dużo siły w sobie mają”, zagrzewały zawodników do sportowej rywalizacji.
Dzieci współzawodniczyły w konkurencjach dostosowanych do ich możliwości, dzielnie radząc sobie w pokonywaniu różnych torów przeszkód, m. in. w biegu na czworakach, przenoszeniu na łyżce piłki pingpongowej, skokach kangura z gazetą między kolanami, marszu z woreczkami na głowie, rzutami do celu, itd.
Po zawodach odbył się turniej wiedzy sportowej „Ja to wiem”.
Nasz przedszkolny turniej sportowy trzema punktami wygrały dzieci z grupy „Motylki” – gratuluje
my.

 
 

 
Przyjazna Szkoła

www.ps.org.pl
Psychologia
Prośba dziecka
Adaptacja dzieci...
Pierwsze dni...
Agresja ...
Telewizja i dziecko
Kara i nagroda...
Wady postawy
Niepełnosprawni - integracja
Gościmy
Odwiedza nas 53 gości
Strony Internetowe - www.amjsystem.pl