Menu główne
PLASTUSIOWO
RAMÓWKA
NASZE GRUPY
AKTUALNOŚCI
ZAINTERESOWANIA
GALERIA
ABSOLWENCI
PSYCHOLOGIA
GRY I ZABAWY
KONKURSY
Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA
______________________
NAPISZ DO NAS
CIEKAWE STRONY
SZUKAJ
POCZTA
Logowanie

Zapomniałeś hasła?
Statystyka
Użytkownicy: 622
Nowości: 184
Odnośniki: 23
odwiedzających: 756954
Nasze grupy - rok szkolny 2014/15 Drukuj E-mail


 Grupa I

 To my – KOTKI. Jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu. W naszej grupie czujemy się wspaniale. Bawimy się i uczymy wytrwale. Kącików do zabaw mamy wiele i bawimy się w nich jak prawdziwi przyjaciele. Razem śpiewamy, tańczymy i ćwiczymy a także samodzielności się uczymy. Na placu przedszkolnym chętnie przebywamy i świeże powietrze dla naszego zdrowia wdychamy. Bardzo lubimy słuchać bajeczek czytanych przez nasze Panie – Olę, Marysię, Beatkę. Lubimy smaczne posiłki podawane przez Panią Renię. A po leżakowaniu i smacznym podwieczorku, wszyscy się żegnamy i czekamy na kolejny wspaniały dzień spędzony w naszym ukochanym przedszkolu.

Grupa II

 Nazywamy się Zajączki i jesteśmy wspaniałą gromadą 4 - latków.  Bardzo lubimy chodzić do przedszkola, bo mamy tu wielu kolegów i ciągle nawiązujemy nowe przyjaźnie, a z naszymi paniami: Ewą, Elą i Anetką świetnie się bawimy. Jesteśmy weseli, uśmiechnięci, ciekawi świata i interesujemy się  wszystkim, co nas otacza. Dużo czasu spędzamy  na wspólnej zabawie, ale pamiętamy także o rozwijaniu innych umiejętności i zdolności. Przyswajamy nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania się wobec kolegów i staramy się być dla siebie mili. Kochamy śpiewać i tańczyć, chętnie też malujemy, rysujemy i lepimy z plasteliny. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym. Lubimy przychodzić do swojej grupy, bo każdy dzień to nowe i ciekawe wyzwania, dzięki naszym paniom, które dbają, abyśmy czuli się tu wspaniale.

 

Grupa III

Nazywamy się Wiewiórki. Razem z naszymi paniami Anią, Paulinką, Elą i Bożenką tworzymy wesołą grupę  „Wiewiórek”, jedną z najstarszych grup w przedszkolu. Większość z nas przygotowuje się do pójścia do szkoły. Chcemy jak najwięcej poznać, wiedzieć zrozumieć. Wszelkie nasze działania rozwijają samodzielność wpływają na rozwój naszych wszechstronnych zainteresowań i zdolności . Bierzemy aktywny udział nie tylko w zajęciach dydaktycznych ale także  w zajęciach dodatkowych. Miło razem spędzamy czas :bawimy się, budujemy, śpiewamy, tańczymy .Lubimy zajęcia plastyczne ,podczas których poznajemy różne nowe techniki, stajemy się małymi  artystami .Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym .Chętnie chodzimy do naszego przedszkola, czujemy się tu bezpiecznie, jesteśmy radośni i uśmiechnięci ,cieszymy się każdego wspólnie spędzonego dnia.

Grupa IV

To my „Biedronki” -  jesteśmy jedną z najstarszych grup w przedszkolu.  Razem z naszymi paniami : Izabelą, Pauliną i Marysią twórczo i ciekawie spędzamy czas. Każdego dnia przygotowujemy się do roli ucznia. Chcemy jak najwięcej wiedzieć, poznawać i zrozumieć – mamy głowy pełne ciekawych pomysłów na zabawę. Z zainteresowaniem i zaangażowaniem bierzemy udział w zajęciach dodatkowych.  Jesteśmy razem już trzeci rok i bardzo nam dobrze ze sobą. Staramy się dawać innym przedszkolakom dobry przykład. Przestrzegamy ustalonego „Kodeksu Wzorowego Przedszkolaka” – wiemy jak zachować się podczas zabaw, spacerów, posiłków i pełnionych dyżurów. Pomagamy Pani Marysi, która dba o porządek w naszej sali. Przedszkole to nasz drugi dom.

Grupa V

Grupa V to rozbawione, sześcioletnie Motylki, które lubią śpiewać, tańczyć i poznawać nowe rzeczy. Pod czujnym okiem pań: Anety, Joasi i Sylwii rozwijamy swoje umiejętności i zdobywamy nowe doświadczenia. Znamy dobre maniery i nawzajem sobie pomagamy. W naszym towarzystwie zawsze jest wesoło i nie ma czasu na nudę.

Grupa VI

 Jestem Sobie Żabka Mała- Re Re Kum Kum Re Re Kum Kum...

Witamy, jesteśmy Żabki - jedne z najstarszych z gromadki w Plastusiowie. Jesteśmy bardzo sympatycznymi 5 i 6 latkami, które kochają przedszkole.Mamy tu wiele koleżanek i kolegów a także nasze panie Malwinę i Asię, z którymi zawsze radośnie się bawimy i uczymy, dlatego zawsze chętnie do przedszkola przychodzimy!

Wiele radości sprawiają nam tańce, śpiewanie, malowanie, rysowanie a także zabawy na świeżym powietrzu w naszym ogrodzie przedszkolnym. Wspólnie z innymi przedszkolakami przygotujemy wiele uroczystości w przedszkolu, na które już dziś zapraszamy. Chętnie pomagamy pani Agnieszce , która dba o naszą salę i o nasze  brzuszki, bo takie z nas łakomczuszki...

 

 

 
Przyjazna Szkoła

www.ps.org.pl
Psychologia
Prośba dziecka
Adaptacja dzieci...
Pierwsze dni...
Agresja ...
Telewizja i dziecko
Kara i nagroda...
Wady postawy
Niepełnosprawni - integracja
Gościmy
Odwiedza nas 53 gości
Strony Internetowe - www.amjsystem.pl