Menu główne
PLASTUSIOWO
RAMÓWKA
NASZE GRUPY
AKTUALNOŚCI
ZAINTERESOWANIA
GALERIA
ABSOLWENCI
PSYCHOLOGIA
GRY I ZABAWY
KONKURSY
Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA
______________________
NAPISZ DO NAS
CIEKAWE STRONY
SZUKAJ
POCZTA
Logowanie

Zapomniałeś hasła?
Statystyka
Użytkownicy: 622
Nowości: 184
Odnośniki: 23
odwiedzających: 756915
MIEJSKO - GMINNY KONKURS TEATRALNY Drukuj E-mail

 

  

„MAŁE FORMY TEATRALNE W PRZEDSZKOLU”

Dnia 16 kwietnia 2010 roku w Szkole Podstawowej Nr 9
w Olkuszu odbyła się II edycja konkursu teatralnego, w którym wzięło udział 10 przedszkoli. Organizatorem konkursu było Przedszkole Nr 13 w Olkuszu. W tym roku konkurs polegał na przygotowaniu utworu poetyckiego o tematyce wiosennej i zaprezentowaniu go w formie muzycznej.

teatr1.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z naszego przedszkola w konkursie wzięły udział dzieci z grupy V – „Słoneczka”: Jola Muzyka, Ola Karcz, Olga Pławny, Martyna Cień i Natalia Ciępka. Dziewczynki pod opieką pani Ewy i Anetki przygotowały w formie śpiewanej utwór Jana Brzechwy „Przyjście wiosny” oraz piosenkę „Maszeruje wiosna”. Dzieci bardzo ładnie odegrały swoje role. Na tle wiosennej scenografii przebrane za Panią Wiosnę, ptaki i kwiaty - śpiewały, tańczyły oraz ilustrowały ruchem i rysunkiem treść przedstawianych przez siebie utworów.

Występ naszych przedszkolaków zachwycił całą zgromadzoną publiczność, która przez długi czas nagradzała małe artystki dużymi brawami.

 

 
Przyjazna Szkoła

www.ps.org.pl
Psychologia
Prośba dziecka
Adaptacja dzieci...
Pierwsze dni...
Agresja ...
Telewizja i dziecko
Kara i nagroda...
Wady postawy
Niepełnosprawni - integracja
Gościmy
Odwiedza nas 20 gości
Strony Internetowe - www.amjsystem.pl