Menu główne
PLASTUSIOWO
RAMÓWKA
NASZE GRUPY
AKTUALNOŚCI
ZAINTERESOWANIA
GALERIA
ABSOLWENCI
PSYCHOLOGIA
GRY I ZABAWY
KONKURSY
Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA
______________________
NAPISZ DO NAS
CIEKAWE STRONY
SZUKAJ
POCZTA
Logowanie

Zapomniałeś hasła?
Statystyka
Użytkownicy: 622
Nowości: 184
Odnośniki: 23
odwiedzających: 756933
FESTIWAL PIOSENKI RAJDOWEJ Drukuj E-mail

 

16 marca 2010 roku w auli Zespołu Szkół nr 3 w Olkuszu odbył się IX Festiwal Piosenki Rajdowej zorganizowany przez Koło Opiekunów SKKT-PTTK i Zespół Szkół nr 3 w Olkuszu, w którym wzięły udział przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja powiatu olkuskiego.

Nasze przedszkolaki z grup „0” – „Słoneczka” i „Motylki” pod opieką pani Anetki, Ewy, Basi i Madzi wzięły udział w festiwalu. Dzieci ubrane w stroje turystyczne zaprezentowały piosenki „Odpowie ci wiatr” i „Bo ja mam tylko jeden świat” przygrywając podczas śpiewu na tamburynach, marakasach i grzechotkach. Pierwszą z piosenek w duecie zaśpiewały Ola Karcz i Olga Pławny pytając „przez ile dróg musi przejść każdy z nas…”, gdzie odpowiedzią był refren „odpowie ci wiatr” śpiewany chóralnie przez pozostałe dzieci.

 

rajd1.jpg 

Tegoroczny festiwal zamiast konkursu przybrał formę zabawy – wspólnego śpiewania piosenek rajdowych. Wszyscy uczestnicy nie tylko słuchali koncertu swoich kolegów, ale także mogli się włączyć do śpiewu, a to stanowiło doskonałą próbę przed majowym rajdem pieszym, w którym zawsze łatwiej maszerować podśpiewując. Wszystkie festiwalowe grupy na zakończenie otrzymały broszurki dotyczące Olkusza – zabytków, muzeów i szlaków turystycznych.

 

 
Przyjazna Szkoła

www.ps.org.pl
Psychologia
Prośba dziecka
Adaptacja dzieci...
Pierwsze dni...
Agresja ...
Telewizja i dziecko
Kara i nagroda...
Wady postawy
Niepełnosprawni - integracja
Gościmy
Odwiedza nas 38 gości
Strony Internetowe - www.amjsystem.pl