Menu główne
PLASTUSIOWO
RAMÓWKA
NASZE GRUPY
AKTUALNOŚCI
ZAINTERESOWANIA
GALERIA
ABSOLWENCI
PSYCHOLOGIA
GRY I ZABAWY
KONKURSY
Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA
______________________
NAPISZ DO NAS
CIEKAWE STRONY
SZUKAJ
POCZTA
Logowanie

Zapomniałeś hasła?
Statystyka
Użytkownicy: 622
Nowości: 184
Odnośniki: 23
odwiedzających: 756926
KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY Drukuj E-mail

 

 

Już po raz kolejny rodzice naszych przedszkolaków wyszli
z inicjatywą zorganizowania kiermaszu z bożonarodzeniowymi ozdobami, aby pozyskać fundusze na nowe zabawki dla dzieci. W tym roku organizacja przybrała nieco inną formę. Rodzice z bardzo dużym zaangażowaniem zajęli się przygotowaniami. Od listopada spotykali się w swoich domach oraz w przedszkolu i do późnych godzin wieczornych tworzyli prawdziwe dzieła piekąc pierniki, wypiekając z masy solnej oraz odlewając z wosku i gipsu aniołki, serwetniki, gwiazdki, itp. Bardzo ciekawym pomysłem były ozdoby wykonane z różnego rodzaju makaronów, m. in. szopki, choinki, aniołki, świeczniki. Rodzice przygotowali także oryginalne opakowania na świąteczne prezenty.

Kiermasz od początku grudnia zorganizowany był na korytarzu w przedszkolu, podczas którego bożonarodzeniowe ozdoby nabywali rodzice, dziadkowie i personel, a 18 grudnia 2009r. został przeniesiony na olkuski rynek na odbywający się corocznie Jarmark Bożonarodzeniowy.

Rodzice naszych przedszkolaków część wykonanych ozdób przeznaczyli także na kiermasz charytatywny, z którego pozyskane fundusze przeznaczone zostały na bieżące potrzeby dzieci ze Świetlicy Środowiskowej.

Wszystkim rodzicom, którzy zajęli się przygotowaniem kiermaszu, wykonaniem ozdób oraz ich sprzedażą bardzo serdecznie dziękujemy.

 

 
Przyjazna Szkoła

www.ps.org.pl
Psychologia
Prośba dziecka
Adaptacja dzieci...
Pierwsze dni...
Agresja ...
Telewizja i dziecko
Kara i nagroda...
Wady postawy
Niepełnosprawni - integracja
Gościmy
Odwiedza nas 31 gości
Strony Internetowe - www.amjsystem.pl